DOGFEST TÜRKİYE 2019 RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE TAMAMLANDI...

Bu sene 3.sünü düzenlediğimiz, dünya genelinde pek çok ülkede yıllardan beri düzenlenmekte olan “DOGFEST” etkinliklerinin, Türkiye ayağı “DOGFEST TÜRKİYE 2019” 27-28 Eylül 2019 (Cuma – Cumartesi) Vanilla Hotel Fethiye’de gerçekleşti.

DogFest Türkiye 2019 etkinliklerini 2 gün ve gece boyunca hayvanseverler ziyaret etti... Bu yıl; “Sokak Hayvanları Mahalle Sakinidir” mottosundan yola çıkarak, “SOKAK HAYVANLARINDAN RAHATSIZLIK DUYAN TURİSTİK OTELLERİN YAKLAŞIMLARINA DİKKAT ÇEKMEK AMACIYLA ETKİNLİĞİMİZİ BİR TURİSTİK OTELDE GERÇEKLEŞTİRDİK!”

Köpekler, çocuklar ve büyükler hem eğlenceli hem eğitici hem de aktivasyon dolu bir “DOGFEST TÜRKİYE” de daha buluştular! İlgi çekici görüntülerin oluştuğu eğlenceler, workshoplar, uzman tavsiyeleri, alışveriş, müzik, dans gösterileri, sahiplendirme, moda show, ödüllü yarışmalar, gibi pek çok eğlenceli - eğitici aktivite ve çok daha fazlası “DOGFEST TÜRKİYE III - 2019”da ziyaretçilerle buluştu!

Ziyaretçiler, etkinlikte, Modacı Menekşe Yalçın’ın kendi köpekleri ile podyumda sergilediği yeni köpek kreasyonunu izleme ve stantlardan etkinliğe özel imkanlarla ürünler satın alma imkanı buldular. Ayrıca her sene olduğu gibi bu sene de çok eğlenceli geçen yarışmalarda dereceye girenler artık gelenekselleşen DogFest Madalya ve Kupalarını aldılar. 28 Eylül Cumartesi günü Etkinlik Ana Sponsoru ve Organizatörü 4P1K (4 Pati 1 Kuyruk) Dergi tarafından etkinliğin Mekan Sponsoru Vanilla Otel adına Nalan İnan Aydın, Medya Sponsoru “Pati’nin Hikayesi Programı” adına Bülent Öztürk, Destek Sponsorları; Fethiye Belediyesi, Dogs’ Moncheri adına Menekşe Yalçın, Ati Eğitmenlik adına Utku Cevahir, Fethiye Sirtaki adına Ayşegül – Ercan Öner, Likya Latino Dans Akademi adına Azem Gümüş, Patim Tasarım ve EnPati Veteriner Kliniği’ne Teşekkür Belgeleri verildi ve aynı gece ünlü DJ. Ayhan Topaloğlu’nun müzikleri eşliğinde Maskeli Balo ile, seneye yeniden misafirleri ile buluşmak üzere kapandı.

Paylaş

Türkiye'nin Tek Ulusal Hayvansever Yaşam Tarzı Dergisi!