Bu sene 3.sünü gerçekleştirdiğimiz, dünya genelinde pek çok ülkede yıllardan beri düzenlenmekte olan “DOGFEST” etkinliklerinin, her yıl yaklaşık aynı tarihte gerçekleştirilmekte olan Türkiye ayağı “DogFest – Türkiye” Etkinliğimizde İlgi çekici görüntülerin oluşturan eğlenceler, workshoplar, uzman tavsiyeleri, alışveriş, müzik, konser, dans gösterileri, sahiplendirme, sürpriz ödüllü yarışmalar, gibi pek çok eğlenceli - eğitici aktivite ve çok daha fazlası “DOGFEST TÜRKİYE”de ziyaretçilerimizle buluşuyor!.

Ülkemizin dört bir tarafından gelecek hayvanseverlerin katılımıyla, “DOGFEST TÜRKİYE 2019”, hayvanseverler ve köpek sahipleri için iki günlük dolu dolu, eğlenceli bir aktivite olacaktır. Her sene Köpekler ve sahipleri için hem eğlenceli hem eğitici hem de aktivasyon dolu bir etkinlik planlıyoruz.. Etkinliğimizi ziyaret etmek (her iki gün de saat 20:00’ye kadar) ücretsizdir, sadece yiyecek – içecek ücretleri ziyaretçilerimiz tarafından ödenmektedir.

Bu sene etkinliğin 1. Gününde (Cuma) Saat 20:00 itibarıyla “Açık Büfe Yemekli 80’ler Gecesi” düzenlenmektedir. Gecenin müzikleri Ünlü DJ. Ayhan Topaloğlu tarafından yapılacaktır. Yine etkinliğin 2. Gününde de (Cumartesi) “Maskeli Parti” düzenlenecektir. Her iki gecenin de davetiyeleri ücretlidir. Etkinliğimizin gelirinin büyük bölümü sahipsiz canlara nefes olabilmek için kullanılmaktadır. Ziyaretçilerimiz, etkinliğimizde, stantlardan etkinliğimize özel imkanlarla ürünler satın alarak, evsiz can dostlarımıza destek verip yardım etme olanağına da sahip olmaktadırlar..

NEREDE?

Etkinlik 20017 ve 2018 Yıllarında olduğu gibi yine Fetyie'de Vanilla Hotel Çalış'ta gerçekleşecektir. 

NE ZAMAN? 3. DogFest Türkiye Etkinliği
27 - 28 Eylül 2019 da gerçekleştirilecektir.

Paylaş

Türkiye'nin Tek Ulusal Hayvansever Yaşam Tarzı Dergisi!